Loader

Realizacje

Ogrodzenie łupane

Kolor dachu: brązowy

Kolor elewacji: beżowy

Teren: Prywatna posesja

Producent: Drewbet

Data realizacji: 03-2020

Miato: Dębica

Fachowiec: Krzysztof

zakres prac:

  • brama

  • ogrodzenie betonowe

Zastosowane Materiały

  • Drewbet Pustak łupany słupkowy kolor Topaz

  • Drewbet Pustak łupany podmurówkowy kolor Topaz

  • Drewbet Daszek łupany płaski z kapinosem kolor Topaz

opis realizacji

Ogrodzenie z pustaków wykonanych z betony łupanego idealnie zastępujące wszelkie ogrodzenia z kamienia naturalnego. Kolor topaz wybrany przez Klienta bardzo ładnie wtapia się w otoczenie. Był to bardzo dobry wybór w miejscu tej realizacji.  Daszki z kapinosami pozwolą chronić murki i słupki przed nadmiernym zaciekaniem wody opadowej. Po dołożeniu stalowych przęseł i w towarzystwie thuji ogrodzenie to stało się bardzo reprezentacyjnym punktem w okolicy.

Wideo realizacja

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się
z nami!

Chętnie nasz doradca podjedzie, pokieruje, zaproponuje.

14 690 70 70

Sprzedaż kostki brukowej

Centrum Bruku jest największym dystrybutorem kostki brukowej w Polsce. Firma powstała w 2012 roku, a jej ideą było stanie się liderem na rynku, dzięki stosowaniu produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i współpracy z fachowcami, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem oraz służą radą. Jeśli chcesz wykończyć otoczenie swojego domu i potrzebujesz palisady, a może niezbędna jest płyta ażurowa, bloki schodowe, obrzeża, krawężniki, płytki chodnikowe czy schody betonowe, odezwij się do nas.

Projektowanie kostki brukowej

Naszymi klientami opiekujemy się w sposób kompleksowy. Współpracujemy nie tylko z najlepszymi dystrybutorami, ale i posiadamy dział doradczy oraz projektowy. Wychodzimy z założenia, że projekt nawierzchni jest podstawą działań, dlatego zatrudniamy projektantów, którzy służą radą i dzielą się swoim doświadczeniem, by nasi klienci czerpali maksymalną satysfakcję z współpracy z Centrum Bruku.

Projektowanie ogrodzeń

Centrum Bruku nie ogranicza się jedynie do kładzenia kostki brukowej. W naszej ofercie znajduje się również projektowanie i sprzedaż ogrodzeń. Ogrodzenia betonowe cieszą się popularnością ze względu na swoje walory estetyczne i użytkowe. Ogrodzenia łupane i ogrodzenia gładkie pięknie komponują się z ogrodem. Takie rozwiązanie jest trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Pustaki łupane, pustaki gładkie i pustaki zalewowe są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu, a szeroki wybór ich kolorów pozwala na wpasowanie się do każdej aranżacji.