Loader

Realizacje

Kostka brukowa struktura płukana

Kolor dachu: grafit

Kolor elewacji: biały

Teren: Prywatna posesja

Producent: Polbruk

Data realizacji: 05-2020

Miato: Ropczyce

Fachowiec: Krzysztof

zakres prac:

  • kostka brukowa

  • bloki schodowe

  • taras

  • ścieżka ogrodowa

Zastosowane Materiały

  • Polbruk Płytka chodnikowa kolor Szary płukany

  • Polbruk Avanti kolor Szary płukany

  • Polbruk Multikomplex kolor Nerino

  • Polbruk Linea kolor Trawertyn jasnoszary

  • Polbruk Obrzeże trawnikowe kolor Grafit

  • Libet Blok schodowy Maxima kolor Antracyt

opis realizacji

Realizacja ogródka, podjazdu, ścieżek chodnikowych i tarasu w domku jednorodzinnym. Użyliśmy kostki brukowej marki Polbruk oraz bloków schodowych marki Libet.
Ciekawa aranżacja kolorów zestawienie kilku struktur: gładkiej, melanż, płukanej daje perspektywę wieloletniego użytkowania tych powierzchni bez pogoni za nowymi trendami.
Stopnice firmy Libet w bardzo ładny sposób oddzielają kolejne części całego projektu. Kolorystyka szarości bieli i czerni idealnie komponuje się z elewacją oraz kolorem dachu.
Gratulujemy inwestorowi wyboru dostawcy oraz dziękujemy za zaufanie naszym projektantom oraz wykonawcom

Wideo realizacja

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się
z nami!

Chętnie nasz doradca podjedzie, pokieruje, zaproponuje.

14 690 70 70

Sprzedaż kostki brukowej

Centrum Bruku jest największym dystrybutorem kostki brukowej w Polsce. Firma powstała w 2012 roku, a jej ideą było stanie się liderem na rynku, dzięki stosowaniu produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i współpracy z fachowcami, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem oraz służą radą. Jeśli chcesz wykończyć otoczenie swojego domu i potrzebujesz palisady, a może niezbędna jest płyta ażurowa, bloki schodowe, obrzeża, krawężniki, płytki chodnikowe czy schody betonowe, odezwij się do nas.

Projektowanie kostki brukowej

Naszymi klientami opiekujemy się w sposób kompleksowy. Współpracujemy nie tylko z najlepszymi dystrybutorami, ale i posiadamy dział doradczy oraz projektowy. Wychodzimy z założenia, że projekt nawierzchni jest podstawą działań, dlatego zatrudniamy projektantów, którzy służą radą i dzielą się swoim doświadczeniem, by nasi klienci czerpali maksymalną satysfakcję z współpracy z Centrum Bruku.

Projektowanie ogrodzeń

Centrum Bruku nie ogranicza się jedynie do kładzenia kostki brukowej. W naszej ofercie znajduje się również projektowanie i sprzedaż ogrodzeń. Ogrodzenia betonowe cieszą się popularnością ze względu na swoje walory estetyczne i użytkowe. Ogrodzenia łupane i ogrodzenia gładkie pięknie komponują się z ogrodem. Takie rozwiązanie jest trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Pustaki łupane, pustaki gładkie i pustaki zalewowe są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu, a szeroki wybór ich kolorów pozwala na wpasowanie się do każdej aranżacji.