Loader

Realizacje

Kontrasty w harmonii – uwypuklenie koloru Latte elementami grafitowymi

Kolor dachu: grafit

Kolor elewacji: biały

Teren: Prywatna posesja

Producent: Polbruk

Data realizacji: 05-2020

Miato: Dębica

Fachowiec: Krzysztof

zakres prac:

  • kostka brukowa

  • taras

  • ścieżka ogrodowa

Zastosowane Materiały

  • Polbruk MultiComplex Latte

  • Polbruk Granito Latte

  • Polbruk Granito Grafit

  • Polbruk obrzeże Endo Grafit

  • Polbruk obrzeże trawnikowe Grafit

opis realizacji

Ciekawe połączenie dwóch kontrastujących kolorów dało efekt uwypuklenia pięknego koloru Latte z kolekcji Polbruk. Kolor Latte stosuje się najczęściej w połączeniu z beżami i brązami, również pożądany jest w połączeniu z naturalnym drewnem, jak w przypadku tarasu na tej inwestycji.
Różnorodność w wykończeniu podjazdu, tarasu i chodników zapewniły kontrastujące z otoczeniem rabaty kwiatowe otoczone obrzeżami Polbruk Endo również w kolorze Grafitowym.

Wideo realizacja

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się
z nami!

Chętnie nasz doradca podjedzie, pokieruje, zaproponuje.

14 690 70 70

Sprzedaż kostki brukowej

Centrum Bruku jest największym dystrybutorem kostki brukowej w Polsce. Firma powstała w 2012 roku, a jej ideą było stanie się liderem na rynku, dzięki stosowaniu produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i współpracy z fachowcami, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem oraz służą radą. Jeśli chcesz wykończyć otoczenie swojego domu i potrzebujesz palisady, a może niezbędna jest płyta ażurowa, bloki schodowe, obrzeża, krawężniki, płytki chodnikowe czy schody betonowe, odezwij się do nas.

Projektowanie kostki brukowej

Naszymi klientami opiekujemy się w sposób kompleksowy. Współpracujemy nie tylko z najlepszymi dystrybutorami, ale i posiadamy dział doradczy oraz projektowy. Wychodzimy z założenia, że projekt nawierzchni jest podstawą działań, dlatego zatrudniamy projektantów, którzy służą radą i dzielą się swoim doświadczeniem, by nasi klienci czerpali maksymalną satysfakcję z współpracy z Centrum Bruku.

Projektowanie ogrodzeń

Centrum Bruku nie ogranicza się jedynie do kładzenia kostki brukowej. W naszej ofercie znajduje się również projektowanie i sprzedaż ogrodzeń. Ogrodzenia betonowe cieszą się popularnością ze względu na swoje walory estetyczne i użytkowe. Ogrodzenia łupane i ogrodzenia gładkie pięknie komponują się z ogrodem. Takie rozwiązanie jest trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Pustaki łupane, pustaki gładkie i pustaki zalewowe są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu, a szeroki wybór ich kolorów pozwala na wpasowanie się do każdej aranżacji.