Loader

Realizacje

Grafit i szarość w strukturze

Kolor dachu: czerwony

Kolor elewacji: szary

Teren: Prywatna posesja

Producent: Polbruk

Data realizacji: 07-2019

Miato: Niedźwiada

Fachowiec: Krzysztof

zakres prac:

 • kostka brukowa

 • taras

 • ogrodzenie betonowe

 • ścieżka ogrodowa

Zastosowane Materiały

 • Polbruk Trento płukane kolor grafit

 • Polbruk Avanti płukane kolor grafitowy

 • Polbruk Avanti kolor szary

 • Palisada Polbruk Łupana kolor grafit

 • Obrzeże Polbruk kolor grafit

 • Ogrodzenie łupane Polbruk kolor grafit

 • Kamień dekoracyjny otoczak kolor śnieżnobiały

 • Kamień dekoracyjny kora kamienna

opis realizacji

Asymetryczny podjazd i ścieżki komunikacyjne z asymetrycznymi rabatkami na kwiaty – wszystko to w czerni i bieli.
Jak w piękny sposób można zaznaczyć charakter otoczenia pokazali Inwestorzy z Niedźwiady.
Przy rysowaniu tego projektu prawie nie używano linijki, za to krzywki były rozgrzane do czerwoności. Łuki, łuczki, kółka półkola.
To wszystko było tak ciekawe w swojej formie, że trudno było dobrać odpowiednie kolory.
Uznaliśmy, że kolor będzie konturem tego projektu, stąd wybór padł na małą kostkę marki Polbruk Avanti struktura płukana w dwóch kolorach-grafitowym i szarym.
Z kostki tej ze względu na kształt trapezu, a także różnorodność wymiarów można w prosty sposób formować nawet najbardziej skomplikowane linie i kształty.
Uzupełnieniem projektu było wypełnienie rabatek 2 rodzajami kamienia dekoracyjnego- kora kamienna oraz otoczak śnieżnobiały.

Z nami zrealizujesz, zaprojektujesz i wykonasz wszelkie swoje pomysły na aranżację ogrodu.

Wideo realizacja

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się
z nami!

Chętnie nasz doradca podjedzie, pokieruje, zaproponuje.

14 690 70 70

Sprzedaż kostki brukowej

Centrum Bruku jest największym dystrybutorem kostki brukowej w Polsce. Firma powstała w 2012 roku, a jej ideą było stanie się liderem na rynku, dzięki stosowaniu produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i współpracy z fachowcami, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem oraz służą radą. Jeśli chcesz wykończyć otoczenie swojego domu i potrzebujesz palisady, a może niezbędna jest płyta ażurowa, bloki schodowe, obrzeża, krawężniki, płytki chodnikowe czy schody betonowe, odezwij się do nas.

Projektowanie kostki brukowej

Naszymi klientami opiekujemy się w sposób kompleksowy. Współpracujemy nie tylko z najlepszymi dystrybutorami, ale i posiadamy dział doradczy oraz projektowy. Wychodzimy z założenia, że projekt nawierzchni jest podstawą działań, dlatego zatrudniamy projektantów, którzy służą radą i dzielą się swoim doświadczeniem, by nasi klienci czerpali maksymalną satysfakcję z współpracy z Centrum Bruku.

Projektowanie ogrodzeń

Centrum Bruku nie ogranicza się jedynie do kładzenia kostki brukowej. W naszej ofercie znajduje się również projektowanie i sprzedaż ogrodzeń. Ogrodzenia betonowe cieszą się popularnością ze względu na swoje walory estetyczne i użytkowe. Ogrodzenia łupane i ogrodzenia gładkie pięknie komponują się z ogrodem. Takie rozwiązanie jest trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Pustaki łupane, pustaki gładkie i pustaki zalewowe są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu, a szeroki wybór ich kolorów pozwala na wpasowanie się do każdej aranżacji.