Loader

Realizacje

Dom na wzgórzu – kostka brukowa Polbruk

Kolor dachu: grafit

Kolor elewacji: beżowy

Teren: Prywatna posesja

Producent: Polbruk

Data realizacji: 04-2020

Miato: Okonin

Fachowiec: Krzysztof

zakres prac:

 • kostka brukowa

 • bloki schodowe

 • taras

 • ścieżka ogrodowa

Zastosowane Materiały

 • Polbruk Avanti płukane kolor Grafit

 • Polbruk Avanti płukane kolor Szary

 • Polbruk Oland kolor Biały

 • Polbruk Endo kolor Grafit

 • Polbruk Palisada Zen kolor Grafit

 • Polbruk Ideo kolor Nerino

 • Polbruk Obrzeże trawnikowe kolor Grafit

opis realizacji

Realizując projekt ułożenia kostki wokół domu jednorodzinnego położonego na wzgórzu czy skarpie zawsze należy zwrócić uwagę na mądre podzielenie poziomów terenu.
W tym przypadku idealnie sprawdziły się obrzeża Endo oraz palisady Zen producenta Polbruk. Wybór koloru był prosty – kolor grafitowy idealnie kontrastuje do jasnej elewacji i bardzo dobrze komponuje się z antracytowym kolorem dachu. Dzięki kostce Polbruku Ideo w kolorze Nerino stworzyliśmy idealną płaszczyznę dość stromego podjazdu.
Świetny wybór uzupełnia odznaczenie krawędzi tarasu i podjazdu pasami grafitowej i szarej kostki Polbruk Avanti z powierzchnią ze strukturą płukaną.

Wideo realizacja

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się
z nami!

Chętnie nasz doradca podjedzie, pokieruje, zaproponuje.

14 690 70 70

Sprzedaż kostki brukowej

Centrum Bruku jest największym dystrybutorem kostki brukowej w Polsce. Firma powstała w 2012 roku, a jej ideą było stanie się liderem na rynku, dzięki stosowaniu produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i współpracy z fachowcami, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem oraz służą radą. Jeśli chcesz wykończyć otoczenie swojego domu i potrzebujesz palisady, a może niezbędna jest płyta ażurowa, bloki schodowe, obrzeża, krawężniki, płytki chodnikowe czy schody betonowe, odezwij się do nas.

Projektowanie kostki brukowej

Naszymi klientami opiekujemy się w sposób kompleksowy. Współpracujemy nie tylko z najlepszymi dystrybutorami, ale i posiadamy dział doradczy oraz projektowy. Wychodzimy z założenia, że projekt nawierzchni jest podstawą działań, dlatego zatrudniamy projektantów, którzy służą radą i dzielą się swoim doświadczeniem, by nasi klienci czerpali maksymalną satysfakcję z współpracy z Centrum Bruku.

Projektowanie ogrodzeń

Centrum Bruku nie ogranicza się jedynie do kładzenia kostki brukowej. W naszej ofercie znajduje się również projektowanie i sprzedaż ogrodzeń. Ogrodzenia betonowe cieszą się popularnością ze względu na swoje walory estetyczne i użytkowe. Ogrodzenia łupane i ogrodzenia gładkie pięknie komponują się z ogrodem. Takie rozwiązanie jest trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Pustaki łupane, pustaki gładkie i pustaki zalewowe są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu, a szeroki wybór ich kolorów pozwala na wpasowanie się do każdej aranżacji.