Loader

Realizacje

Dom jednorodzinny w kolorach jesieni

Kolor dachu: brązowy

Kolor elewacji: beżowy

Teren: Prywatna posesja

Producent: Libet

Data realizacji: 09-2019

Miato: Dębica - Paszczyna

Fachowiec: Krzysztof

zakres prac:

  • kostka brukowa

  • taras

  • ścieżka ogrodowa

  • Plac pod altanę

Zastosowane Materiały

  • Libet Akropol Colormix kolory jesieni

  • Libet Piccola Colormix kolor kasztanowy

  • Libet Piccola Elegante płukany kolor bianco carrara

  • Libet Obrzeże trawnikowe kolor brązowy

  • Kamień dekoracyjny Kora kamienna

  • Kamień dekoracyjny Otoczak śnieżnobiały

opis realizacji

Domek w zaciszu otoczony drzewami. Piękne stare drzewa na posesji, brązowy dach.
Projektant podszedł do tematu w oczywisty sposób – inspiracją stały się kolory jesieni.

Libet w swojej ofercie posiada pięknie wybarwione i różnorodne kostki brukowe pozwalające ocieplić otoczenie naszego domu. Chodnik został ułożony z kostki Akropol Colormix kolory jesieni, ścieżka Piccola Colormix kolor kasztanowy, do tego znakomite białe odznaczenia pasów komunikacyjnych kostką Piccola Elegante płukane, kolor bianco carrara.

Świetnym pomysłem podczas realizowania tego projektu było obniżenie obrzeży trawnikowych o 2 cm.
Pomimo „ukrycia” długich linii obrzeży, które nie pasowały do wizji inwestora pozwala to na prawidłową stabilizację kostki brukowej podczas jej użytkowania

Podczas realizacji wykonaliśmy również rabaty wzdłuż podjazdu i ścieżek, a także przy placu pod altanę. Rabaty udekorowaliśmy kamieniami dekoracyjnymi z naszej oferty – Kora kamienna oraz otoczak w kolorze śnieżnobiałym.

 

Wideo realizacja

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się
z nami!

Chętnie nasz doradca podjedzie, pokieruje, zaproponuje.

14 690 70 70

Sprzedaż kostki brukowej

Centrum Bruku jest największym dystrybutorem kostki brukowej w Polsce. Firma powstała w 2012 roku, a jej ideą było stanie się liderem na rynku, dzięki stosowaniu produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i współpracy z fachowcami, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem oraz służą radą. Jeśli chcesz wykończyć otoczenie swojego domu i potrzebujesz palisady, a może niezbędna jest płyta ażurowa, bloki schodowe, obrzeża, krawężniki, płytki chodnikowe czy schody betonowe, odezwij się do nas.

Projektowanie kostki brukowej

Naszymi klientami opiekujemy się w sposób kompleksowy. Współpracujemy nie tylko z najlepszymi dystrybutorami, ale i posiadamy dział doradczy oraz projektowy. Wychodzimy z założenia, że projekt nawierzchni jest podstawą działań, dlatego zatrudniamy projektantów, którzy służą radą i dzielą się swoim doświadczeniem, by nasi klienci czerpali maksymalną satysfakcję z współpracy z Centrum Bruku.

Projektowanie ogrodzeń

Centrum Bruku nie ogranicza się jedynie do kładzenia kostki brukowej. W naszej ofercie znajduje się również projektowanie i sprzedaż ogrodzeń. Ogrodzenia betonowe cieszą się popularnością ze względu na swoje walory estetyczne i użytkowe. Ogrodzenia łupane i ogrodzenia gładkie pięknie komponują się z ogrodem. Takie rozwiązanie jest trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Pustaki łupane, pustaki gładkie i pustaki zalewowe są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu, a szeroki wybór ich kolorów pozwala na wpasowanie się do każdej aranżacji.