Loader

Realizacje

Beżowa klasyka Libet-Akropol

Kolor dachu: czerwony

Kolor elewacji: beżowy

Teren: Prywatna posesja

Producent: Libet

Data realizacji: 06-2020

Miato: Pilzno

Fachowiec: Krzysztof

zakres prac:

  • kostka brukowa

  • taras

  • brama

  • ogrodzenie betonowe

Zastosowane Materiały

  • Libet AKROPOL colormix pastello

  • Libet PICCOLA colormix kasztan

  • Libet PICCOLA colormix pastello

  • LIBET Palisada SPLIT kolor Pastello

opis realizacji

Często zastanawiamy się – jaki kolor kostki dobrać do naszego domu?
Problem ten jest mniejszy, jeśli na początku inwestycji wykonujemy projekt i wizualizację przyszłego budynku. Mamy wtedy raczej ukierunkowane myślenie i realizujemy kolejne etapy prac zgodnie z harmonogramem.
Na jakie kolory kostki zdecydować się kiedy nie projektowaliśmy otoczenia budynku? Mamy dowolność, jednak najczęściej dobieramy kostkę brukową do koloru dachu, szczególnie jeśli budynek jest niski lub do koloru elewacji.

W przypadku tego Klienta postawiliśmy na pastelowe kolory z gamy produktów Libet idealnie pasujące do lekko beżowej elewacji budynku. Główne wypełnienie wykonane zostało kostką Libet Akropol colormix w kolorze pastello. Linie łukowe  w tym projekcie charakterystycznie odcinają piaskową powierzchnię podjazdu. Na wykonanie łuków użyliśmy kostki Libet Piccola colormix w kolorze kasztan. Rabatki i schody otoczyliśmy palisadą Split w kolorze Pastello – realistycznie przypomina kolor piaskowca.

Wideo realizacja

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się
z nami!

Chętnie nasz doradca podjedzie, pokieruje, zaproponuje.

14 690 70 70

Sprzedaż kostki brukowej

Centrum Bruku jest największym dystrybutorem kostki brukowej w Polsce. Firma powstała w 2012 roku, a jej ideą było stanie się liderem na rynku, dzięki stosowaniu produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i współpracy z fachowcami, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem oraz służą radą. Jeśli chcesz wykończyć otoczenie swojego domu i potrzebujesz palisady, a może niezbędna jest płyta ażurowa, bloki schodowe, obrzeża, krawężniki, płytki chodnikowe czy schody betonowe, odezwij się do nas.

Projektowanie kostki brukowej

Naszymi klientami opiekujemy się w sposób kompleksowy. Współpracujemy nie tylko z najlepszymi dystrybutorami, ale i posiadamy dział doradczy oraz projektowy. Wychodzimy z założenia, że projekt nawierzchni jest podstawą działań, dlatego zatrudniamy projektantów, którzy służą radą i dzielą się swoim doświadczeniem, by nasi klienci czerpali maksymalną satysfakcję z współpracy z Centrum Bruku.

Projektowanie ogrodzeń

Centrum Bruku nie ogranicza się jedynie do kładzenia kostki brukowej. W naszej ofercie znajduje się również projektowanie i sprzedaż ogrodzeń. Ogrodzenia betonowe cieszą się popularnością ze względu na swoje walory estetyczne i użytkowe. Ogrodzenia łupane i ogrodzenia gładkie pięknie komponują się z ogrodem. Takie rozwiązanie jest trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Pustaki łupane, pustaki gładkie i pustaki zalewowe są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu, a szeroki wybór ich kolorów pozwala na wpasowanie się do każdej aranżacji.