Loader

Elementy wykonane z betonu architektonicznego cieszą się niesłabnącą popularnością. Materiał wykorzystywany jest zarówno przez klientów indywidualnych, którzy marzą o stworzeniu niebanalnych wnętrz, jak i architektów, którzy szukają trwałych i funkcjonalnych, a zarazem estetycznych rozwiązań.

Beton architektoniczny w ogrodzie również ma swoich zwolenników. Donice betonowe, bloczki ogrodzeniowe czy też elementy architektury ogrodowej z betonu architektonicznego są odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Beton architektoniczny można wykorzystać zarówno na ścianie, posadzce jak i tarasie lub ogrodzeniu. Szerokie spektrum zastosowań oraz niezwykła trwałość, to bez wątpienia największe zalety betonu architektonicznego.

Inspiracje

Firma Drewbet od 1995 roku zajmuje się sprzedażą ogrodzeń betonowych, drewnianych, bram i furtek. W jej ofercie znajdziecie ogromny wybór produktów wyróżniających się wysoką jakością, estetyką i trwałością, które idealnie nadają się do eleganckiego wykończenia zarówno posesji prywatnych jak i placów handlowych, przemysłowych i ogrodów.

Forbet to producent kostki brukowej oraz półfabrykatów betonowych, działający ponad 30 lat. Przedsiębiorstwo na bieżąco kształtuję ofertę produktów wraz ze zmieniającą się technologią i trendami. Produkty Forbet cechują się wysoką trwałością i estetyką.

Wiodący polski producent ogrodzeń betonowych oraz elementów małej architektury ogrodowej. W myśl motta firmy „wyznaczamy nowe granice” motywuje się do ciągłego doskonalenia świadczonych usług. Joniec rozpoczął swoją produkcję od łupanych płytek elewacyjnych. Od ponad 25 lat opracowywał własne nowatorskie projekty i wdrażał je do produkcji kładąc główny nacisk na innowacyjność i nowoczesność.

Katalogi inspiracji

Elementy wykonane z betonu architektonicznego cieszą się niesłabnącą popularnością. Materiał wykorzystywany jest zarówno przez klientów indywidualnych, którzy marzą o stworzeniu niebanalnych wnętrz, jak i architektów, którzy szukają trwałych i funkcjonalnych, a zarazem estetycznych rozwiązań. Beton architektoniczny w ogrodzie również ma swoich zwolenników. Donice betonowe, bloczki ogrodzeniowe czy też elementy architektury ogrodowej z betonu architektonicznego są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Beton architektoniczny można wykorzystać zarówno na ścianie, posadzce jak i tarasie lub ogrodzeniu. Szerokie spektrum zastosowań oraz niezwykła trwałość, to bez wątpienia największe zalety betonu architektonicznego.

Pobierz katalog

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się
z nami!

Chętnie nasz doradca podjedzie, pokieruje, zaproponuje.

14 690 70 70

Sprzedaż kostki brukowej

Centrum Bruku jest największym dystrybutorem kostki brukowej w Polsce. Firma powstała w 2012 roku, a jej ideą było stanie się liderem na rynku, dzięki stosowaniu produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i współpracy z fachowcami, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem oraz służą radą. Jeśli chcesz wykończyć otoczenie swojego domu i potrzebujesz palisady, a może niezbędna jest płyta ażurowa, bloki schodowe, obrzeża, krawężniki, płytki chodnikowe czy schody betonowe, odezwij się do nas.

Projektowanie kostki brukowej

Naszymi klientami opiekujemy się w sposób kompleksowy. Współpracujemy nie tylko z najlepszymi dystrybutorami, ale i posiadamy dział doradczy oraz projektowy. Wychodzimy z założenia, że projekt nawierzchni jest podstawą działań, dlatego zatrudniamy projektantów, którzy służą radą i dzielą się swoim doświadczeniem, by nasi klienci czerpali maksymalną satysfakcję z współpracy z Centrum Bruku.

Projektowanie ogrodzeń

Centrum Bruku nie ogranicza się jedynie do kładzenia kostki brukowej. W naszej ofercie znajduje się również projektowanie i sprzedaż ogrodzeń. Ogrodzenia betonowe cieszą się popularnością ze względu na swoje walory estetyczne i użytkowe. Ogrodzenia łupane i ogrodzenia gładkie pięknie komponują się z ogrodem. Takie rozwiązanie jest trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne. Pustaki łupane, pustaki gładkie i pustaki zalewowe są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu, a szeroki wybór ich kolorów pozwala na wpasowanie się do każdej aranżacji.